برگزاري چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم

با حضور 80 شرکت داخلی و خارجی چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم در مشهد برگزار می شود.
سید جمال شوشتری – مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی مشهد – با اشاره به جزییات برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: 80 شرکت از استان های خراسان رضوی و شمالی، آذربایجان شرقی، البرز، همدان، کرمانشاه، اصفهان، قزوین، تهران و اردبیل در فضایی به مساحت 5 هزار متر مربع به ارائه توانمندی های خود در صنعت چرم و کیف و کفش می پردازند.
شوشتری همچنین از حضور نمایندگی شرکت های خارجی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: نمایندگانی از کشورهای ترکیه و فرانسه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا آخرین دستاورد ها و محصولات خود را در صنعت کیف و کفش، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم به نمایش بگذارند.
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی مشهد، پوست و چرم،کیف و کفش، ماشین آلات، صنایع دستی چرمی، پاشنه و زیره کفش، چسب و رزین، نشریات تخصصی و رول فوم را از جمله زمینه های فعالیت شرکت کنندگان حاضر در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم معرفی کرد.
گفتنی است: چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم 4 لغایت 7 خرداد از ساعت 17 الی 22 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد پذیرای عموم علاقه مندان و متخصصان خواهد بود.